User Tools

Site Tools


pl:quick_install

Szybka instalacja

Byś mógł szybko rozpocząć zabawę swoją stroną, stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie ten poradnik krok po kroku wyjaśniający jak postawić stronę na GetSimple. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, zobacz pełną instrukcję instalacji strony. Jeśli instalujesz skrypt lokalnie, proces wygląda tak samo, ale nie będziesz potrzebować korzystać z FTP.

Dopóki nie przeprowadzisz instalacji, wszyscy odwiedzający będą widzieć informację o “stronie w budowie”.

  1. - Pobierz najnowszą wersję GetSimple i rozpakuj całą zawartość archiwum .zip.
  2. - Wgraj pliki na serwer przez FTP, do głównego katalogu lub innego, w zależności gdzie chcesz by nowa strona działała.
  3. - Pobierz, rozpakuj i wgraj jakikolwiek plik językowy jeśli nie chcesz przeprowadzić procesu instalacji po angielsku. Rozpakowany plik językowy powinien trafić do folderu /admin/lang.
  4. - Z poziomu przeglądarki, przejdź do folderu gdzie wgrałeś GetSimple. Zaloguj się do panelu administratora działającego w katalogu /admin, z jego poziomu przeprowadzisz proces instalacji. (np. mojastrona.pl/admin albo mojastrona.pl/sciezka-do/getsimple/admin).
    Powinieneś zobaczyć ten ekran.
  5. - Jeśli nie pojawiły się jakiekolwiek błędy - zaznaczone na czerwono - wybierz preferowany język, kliknij na “Kontynuuj instalację” i podążaj za poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Najpopularniejszym błędem jest ustawienie uprawnień folderów, tzw CHMOD. Uprawnienia mogą być zmieniane z poziomu klienta FTP. Żółte ostrzeżenie oznacza że pewne mało ważne funkcje GetSimple będą nie działać, ale możesz kontynuować instalację.

Kiedy ustawisz nowe hasło dla siebie, strona jest już zainstalowana i gotowa do użytku. Kliknij na nazwę swojej strony w panelu administratora a twoja witryna otworzy się w nowej zakładce przeglądarki.

Teraz możesz przejść do kolejnych etapów.

Demonstracja video

Linki

Wróć do strony głównej Wiki

Strony w tej sekcji

Szybki start
pl/quick_install.txt · Last modified: 2017/02/15 16:06 by Artur